INVIFENS P10 - odpudzovač zveri - sprej 200ml

18,50 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Pachový ohradník (odpudzovač) proti divej zveri v spreji.

Detailné informácie

Podrobný popis

INVIFENS P10 je účinný prostriedok na odpudzovanie zveri.

Tento pachový ohradník funguje na báze vysoko koncentrovaného ľudského potu, ktorý zver zaručene zastaví v bezpečnej vzdialenosti od miest, kde nie je vítaná. INVIFENS P10 pri správnom použití a vhodných poveternostných podmienkach odpudí zver až po dobu 4 mesiacov.

INVIFENS P10 spoľahlivo odpudzuje diviačiu, jeleniu, srnčiu dančiu a muflóniu zver. Rovnako efektne odpudí aj líšky a kuny. Využitie nájde najmä pri ochrane poľnohospodárskych plodín, mladých stromčekov pred ohryzom a vytĺkaním, ako aj pri ochrane frekventovaných komunikácii.

Výdatnosť spreja je 6,3 ha.

Návod na použitie: INVIFENS P10 pred použitím vždy pretrepte! Použite ochranné rukavice a okuliare! Aplikujte vždy v smere vetra! Nakoľko je prípravok INVIFENS P10 vysoko koncentrovaný, nanáša sa vo veľmi malých množstvách. Prípravok sa aplikuje na zem alebo na kríky, ale pre zvýšenie účinnosti odporúčame nastriekať na kúsky textilu upevneného na drevených koloch vo výške cca 50-90 cm. Tieto rozmiestnite cca 5-10 m od chránenej plochy. Rozostup kolov je individuálny, ale odporúča sa cca 2-3 m. Pre vyššiu odolnosť produktu INVIFENS P10 voči poveternostným vplyvom môžete umiestniť kúsky textilu do perforovaného plastového vrecka alebo PET fľaše, zamedzí sa tak zmytiu prípravku dažďovou vodou a predĺži sa jeho účinok. INVIFENS P10 v závislosti od počasia účinne funguje až 4 mesiace, ale pre maximálnu účinnosť odporúčame obnovovať 1 až 2 krát za 2 mesiace. Upozornenie: Prípravok nepoužívajte v blízkosti ľudských obydlí. Nepoužívajte v bezprostrednej blízkosti vodných zdrojov.  Neskladujte s krmivom a potravinami. Skladujte mimo dosah detí. Pri manipulácii používajte ochranné rukavice a okuliare. Zamedzte styku s pokožkou.

Dodatočné parametre

Kategória: Potreby pre poľovníkov
Hmotnosť: 0.3 kg