Doprava a platba

Spôsoby doručenia na území Slovenskej republiky: slovenska-posta-logo-male

Váha
 zásielky

vaha

Balík
 na poštu

platba prevodom

balik-na-postu

pobočku pošty uveďte do poznámky

Balík
na adresu

platba prevodom

balik-na-adresu

Express kuriér
na adresu

platba prevodom

expresne_zasielky_2

Packeta

(Zásielkovňa)

Packeta Vertical 

Dobierka

k cene
pripočítať
plus

piktogram-dobierka 

do 5 kg

3,00 € 4,00 € 4,00 € 2,50 € 1,00 €
do 9,90 kg 3,00 € 4,00 € 5,00 € X 1,00 €
10 - 14,90 kg 4,00 € 5,50 € 7,00 € X 1,00 €
15 - 19,90 kg  X  X 10,00 € X 1,00 €
20 - 30 kg   X  X 15,00 € X 1,00 €

 

Vyberte si spôsob dopravy, ktorý Vám najviac vyhovuje. Pri objednávke si môžete zvoliť niektorú z vyššie uvedených možností prepravy tovaru. Nie všetky spôsoby dopravy sú dostupné pre všetky druhy tovaru alebo služieb.

Doručenie objednávky do Zásielkovne (Packety) je možné len u menších balíčkov, ktoré spĺňajú hmotnostný limit 5 kg.

Pri niektorých tovaroch /medomety, úle, nádoby na med, kŕmitka/ je možné vybrať si iba dopravu kuriérom, prípadne osobný odber, pretože Slovenská pošta, a.s. má obmedzené doručovanie balíkov do hmotnosti 15 kg. Niektoré väčšie tovary môžu byť zasielané samostatne, aby objem balíka neprekročil isté hranice, preto ak zasielame medomet, nedá sa zaslať spolu napr. s úľom, nádobami na med. V prípade nadrozmerných zásielok, ktoré nebude možné zaslať, bude kupujúci kontaktovaný.

Tovar si môžete nechať doručiť na pobočku Slovenskej pošty, prípadne do BalíkoBOXu, ktorý je najbližšie k vášmu bydlisku či práci. Môžete si tak balík vyzdvihnúť, kedy to vyhovuje Vám a navyše je cena dopravy najvýhodnejšia. Táto možnosť sa dá vybrať iba u balíkov do 15 kg hmotnosti /v prípade pobočky/ a do 5 kg v prípade balíkoBOXu.

Ak si vyberiete doručenie na pobočku Slovenskej pošty, napíšte nám, prosím do poznámky adresu pobočky, kde Vám balík máme zaslať. Zoznam pobočiek a balíkoBOXov Slovenskej pošty: https://otvaraciehodiny.posta.sk/ Nezabudnite uviesť Vaše mobilné telefónne číslo, prípadne e-mailovú adresu, kde Vám Slovenská pošta pošle avízo o uložení zásielky na pošte .

Vašu objednávku môžete zaplatiť doručovateľovi pri preberaní zásielky - na dobierku, v tomto prípade je potrebné k cene prepravného pripočítať 1 € za spracovanie dobierky.  Druhá možnosť je platba objednávky vopred prevodným príkazom na náš účet, vtedy neplatíte 1 € za spracovanie dobierky. Doba dodania objednávky sa v tomto prípade predĺži o 1 deň, kým nám príde Vaša platba.

Osobné vyzdvihnutie v prevádzke predávajúceho: platba vopred alebo pri prevzatí - cena 0,-

Pri osobnom odbere tovaru môžete zaplatiť objednávku priamo v obchode a to v hotovosti alebo platobnou kartou.