Plynová pištoľ ZORAKI 914 Auto

Novinka
115 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Plynová pištoľ strednej veľkosti, ktorá dokáže strieľať dvoma režimami - samonabíjací a samočinný režim.

Iba osobný odber na základe povolenia na kúpu expanznej zbrane od Polície SR! (viď info nižšie)

Detailné informácie

Podrobný popis

Expanzná zbraň ZORAKI 914 patrí k najpredávanejším plynovým zbraniam. Je strednej veľkosti, vhodná do pánskej aj dámskej ruky.

Plynovka ZORAKI 914 má tlačidlo na prepínanie strelných režimov, to znamená, že po prepnutí tlačidla dokáže strieľať aj v samočinnom režime (viac výstrelov na jedno stlačenie spúšte), ale aj v samonabíjacom (jeden výstrel na jedno stlačenie spúšte). Prepnutím tlačidla sa dá zbraň aj zablokovať proti nechcenému výstrelu.

Model Atack Arms ZORAKI 914 je celokovová zbraň s dvojradovým zásobníkom na 14 nábojov a systémom spúšte DA (Double Action).

Z plynovej zbrane možno strieľať poplašné náboje (robia iba hluk), prípadne obranné slzotvorné náboje s rôznymi účinnými látkami, ktoré majú dosah 3 - 4 metre.

Hmotnosť nenabitej zbrane je 730, plne nabitá váži 810 g a je zabalená v plastovom kufríku.

Súčasťou balenia je nadstavec na svetlice.

Farba: čierna

Upozornenie:

U expanzných zbraní nie je možný predaj na diaľku. Plynovú pištoľ je možné zakúpiť iba osobne v kamennej predajni na základe predloženého povolenia o nadobudnutí expanznej zbrane, ktoré vám vydá miestne príslušné oddelenie policajného zboru - odbor zbraní v mieste trvalého bydliska na základe žiadosti, kde uvediete konkrétny typ plynovej zbrane. Žiadosť vám vydáme v predajni.

Po preukázaní sa občianskym preukazom a povolením na nákup expanznej (plynovej) vám zbraň predáme. Následne pôjdete znova na oddelenie zbraní už so zakúpenou zbraňou, kde vám zbraň zaevidujú a vydajú kartu zbrane.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pištole
Hmotnosť: 2 kg