Plynová pištoľ Ekol P.29 titan, kal.9 mm

Značka: EKOL
65 €
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
7.8.2024

Ekol P .29 je stredne veľká zbraň, verná replika Beretty vz.85. 

Iba osobný odber na základe povolenia na kúpu expanznej zbrane od Polície SR! (viď info nižšie)

Detailné informácie

Podrobný popis

Je to samonabíjacia plynová (expanzná) pištoľ, slúžiaca na sebaobranu, ako aj na adrenalínové chvíle, športové a rekreačné účely. Pre svoju kompaktnosť a kompatibilitu s pyrotechnickým nadstavcom ju možno využiť na rôzne oslavy (Silvester, narodeniny, firemné udalosti, jubileá, svadby). Zbraň má nadstavec na strieľanie pyrotechnických rakiet (ohňostroj). Celokovová konštrukcia, zbraň má samozrejme poistku proti nechcenému stlačeniu spúšte.
Ekol P .29 je stredne veľká zbraň, verná replika Beretty vz.85. Spoľahlivá, obľúbená svojou váhovou a rozmerovou kategóriou v širokej škále dostupných expanzných pištoľových zbraní na trhu. Vhodná na každodenné nosenie. Nepatrný rozdiel medzi Ekol P29 a Špeciál 99 je iba v estetickej úprave záveru zbrane, kde Ekol P29 má záver skonštruovaný jednoliato, ale Špeciál 99 má výkroj ako skutočná Beretta vz.85. 

Plynové zbrane značky EKOL majú označenie C.I.P. a sú na nich vyrazené české alebo slovenské testovacie značky.

Obsah balenia:

  • Plynová pištoľ Ekol P.29 titan
  • Čierny plastový kufrík
  • Zásobník
  • Nadstavec na pyrotechniku
  • Návod
  • Záručný list

Upozornenie:

U expanzných zbraní nie je možný predaj na diaľku. Plynovú pištoľ je možné zakúpiť iba osobne v kamennej predajni na základe predloženého povolenia o nadobudnutí expanznej zbrane, ktoré vám vydá miestne príslušné oddelenie policajného zboru - odbor zbraní v mieste trvalého bydliska na základe žiadosti, kde uvediete konkrétny typ plynovej zbrane. Žiadosť vám vydáme v predajni.

Po preukázaní sa občianskym preukazom a povolením na nákup expanznej (plynovej) vám zbraň predáme. Následne pôjdete znova na oddelenie zbraní už so zakúpenou zbraňou, kde vám zbraň zaevidujú a vydajú kartu zbrane.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pištole
Kaliber:: 9 mm P.A.K.
Kapacita:: 8+1 rán
Dĺžka:: 172 mm
Výška:: 132 mm
Hmotnosť:: 780 g