Plynová pištoľ Ekol Major čierna, kal.9 mm

Značka: EKOL
66,50 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.7.2024

Poloautomatická zbraň tureckého výrobcu EKOL. Plynovky Ekol Major sú vyrobené ako repliky známych zbraní Walther PP. 

Iba osobný odber na základe povolenia na kúpu expanznej zbrane od Polície SR! (viď info nižšie)

Detailné informácie

Podrobný popis

Poloautomatická zbraň tureckého výrobcu EKOL VOLTRAN. Plynovky Ekol Major sú vyrobené ako repliky známych zbraní Walther PP. Walther PP je veľmi známa zbraň hlavne vďaka akčnému hrdinovi Jamesovi Bondovi. Plynovka Ekol Major je vyrobená zo zliatiny kovu a má poistku pre zaistenie zbrane. Črienky zbrane sú vyrobené z odolného plastu. V prednej časti hlavne je umiestnený závit, na ktorý je možné naskrutkovať nadstavec pre svetlice. Plynovky Major majú Single Action systém streľby. Ekol Major je malá a ľahká zbraň vhodná na každodenné skryté nosenie. Ak hľadáte plynové pištole pre ženy Ekol Major je tá správna voľba, do vrecka aj kabelky. Kapacita zásobníka tejto plynovej pištole je 7 nábojov kalibru 9 mm plus jeden náboj do komory. Pištoľ Major môžete naplniť až 8-mi obrannými nábojmi, ktoré účinne a aktívne pomôžu v prípade Vašej osobnej obrany. Ekol Major sa vyznačuje kvalitným dielenským spracovaním a dlhou životnosťou.

Plynové zbrane značky EKOL majú označenie C.I.P. a sú na nich vyrazené české alebo slovenské testovacie značky.

Obsah balenia:

  • Ekol Major
  • Zásobník
  • Čierny plastový kufrík
  • Nadstavec na pyrotechniku
  • Návod
  • Záručný list

Upozornenie:

U expanzných zbraní nie je možný predaj na diaľku. Plynovú pištoľ je možné zakúpiť iba osobne v kamennej predajni na základe predloženého povolenia o nadobudnutí expanznej zbrane, ktoré vám vydá miestne príslušné oddelenie policajného zboru - odbor zbraní v mieste trvalého bydliska na základe žiadosti, kde uvediete konkrétny typ plynovej zbrane. Žiadosť vám vydáme v predajni.

Po preukázaní sa občianskym preukazom a povolením na nákup expanznej (plynovej) vám zbraň predáme. Následne pôjdete znova na oddelenie zbraní už so zakúpenou zbraňou, kde vám zbraň zaevidujú a vydajú kartu zbrane.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pištole
Hmotnosť: 1 kg
Kaliber:: 9 mm P.A.K.
Kapacita:: 7+1 rán
Dĺžka:: 162 mm
Výška:: 115 mm
Hmotnosť:: 570 g