Plynová pištoľ Ekol Firat Compact, čierny, kal.9 mm

 

Ide o menšie prevedenie Ekol Firat Magnum model 92. Ak je pre Vás zbraň veľkosti Beretty nevhodná, a nechcete ani nič miniatúrneho tak tento typ strednej veľkosti pištole je to pravé. 

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
29.10.2021
68 €
   
Značka EKOL
Kategória Pištole
 

Ide o menšie prevedenie Ekol Firat Magnum model 92. Ak je pre Vás zbraň veľkosti Beretty nevhodná, a nechcete ani nič miniatúrneho tak tento typ strednej veľkosti pištole je to pravé. Zbraň je spoľahlivá, bez výrobných nedostatkov a chýb. Plastové pažby sú efektívne tvarované na prsty pre lepšie uchopenie a držanie. 
Ide o veľmi kvalitné prevedenie repliky Beretta model 92.
Klasická, obranná plynová (expanzná) pištoľ podľa modelu Beretta vz. 92, má celokovové telo a poistku na zaistenie zbrane.
Pre svoju kompaktnosť a kompatibilitu s pyrotechnickým nadstavcom ju možno využiť na rôzne oslavy (Silvester, narodeniny ,firemné udalosti, jubileá, svadby). Zbraň má nadstavec na strieľanie pyrotechnických rakiet.
Pištoľ je veľmi spoľahlivá pri správnom používaní (kvalitné strelivo ,dostatočné čistenie zbrane). Obľúbený model, vhodný na sebaobranu ako aj na široké využitie športových, rekreačných, oslavných podujatí (strieľanie pyrotechnických svetlíc). Ekol patrí medzi kvalitných výrobcov. Zbraň patrí k obľúbeným, väčším modelom plynových (expanzných) pištolí.

Pri použití na sebaobranu je reálna účinnosť plynových či korenistých nábojov na vzdialenosť do 4 m.

Plynové zbrane značky EKOL majú označenie C.I.P. a sú na nich vyrazené české alebo slovenské testovacie značky.

Obsah balenia:

  • Plynová pištoľ Ekol Firat Compact, čierny
  • Čierny plastový kufrík
  • Zásobník
  • Nadstavec na pyrotechniku
  • Návod
  • Záručný list
Kaliber: 9 mm P.A.K.
Kapacita: 15+1 rán
Dĺžka: 185 mm
Výška: 137 mm
Hmotnosť: 1100 g
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.