Plynová pištoľ Ekol Botan, čierny kal. 9 mm

Značka: EKOL
69,70 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Poloautomatická plynová pištoľ tureckej značky Ekol model Botan v čiernom prevedení.

Iba osobný odber na základe povolenia na kúpu expanznej zbrane od Polície SR! (viď info nižšie)

Detailné informácie

Podrobný popis

Poloautomatická plynová pištoľ tureckej značky Ekol model Botan v čiernom prevedení. Zbraň sa vyznačuje najmä svojimi malými rozmermi. Kaliber je 9 mm P.A.K a kapacita zásobníka je 6 nábojov. Zbraň je vyrobená z ľahkých kovových zliatín. Ekol Botan je vybavený aj poistkou proti nechcenému výstrelu náboja. Spúšťový mechanizmus je typu Single-Action. Pri použití obranných / slzotvorných nábojov sa môžete brániť na vzdialenosť 3 až 5 metrov. Zbraň je zabalená v plastovom kufríku spolu s nadstavcom na vystreľovanie signálnych svetlíc.

Plynové zbrane značky EKOL majú označenie C.I.P. a sú na nich vyrazené české alebo slovenské testovacie značky.

Obsah balenia:

  • Plynová pištoľ Ekol
  • Čierny plastový kufrík
  • Zásobník
  • Nadstavec
  • Návod
  • Záručný list

Upozornenie:

U expanzných zbraní nie je možný predaj na diaľku. Plynovú pištoľ je možné zakúpiť iba osobne v kamennej predajni na základe predloženého povolenia o nadobudnutí expanznej zbrane, ktoré vám vydá miestne príslušné oddelenie policajného zboru - odbor zbraní v mieste trvalého bydliska na základe žiadosti, kde uvediete konkrétny typ plynovej zbrane. Žiadosť vám vydáme v predajni.

Po preukázaní sa občianskym preukazom a povolením na nákup expanznej (plynovej) vám zbraň predáme. Následne pôjdete znova na oddelenie zbraní už so zakúpenou zbraňou, kde vám zbraň zaevidujú a vydajú kartu zbrane.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pištole
Kaliber:: 9 mm P.A.K.
Kapacita:: 6+1 rán
Dĺžka:: 123 mm
Šírka:: 26 mm
Výška:: 98 mm
Hmotnosť:: 453 g