Odpudzovač psov ultrazvukový Bentech Z50

Značka: Bentech
32 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Ultrazvukový odpudzovač psov Bentech Z50 pôsobí proti túlavým a cudzím psom a mačkám až do vzdialenosti 5 - 7 metrov, aby sa k vám nepriblížili.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ultrazvukový odpudzovač Bentech Z50 je vhodný pre odohnanie psov aj mačiek. Toto zariadenie poskytuje možnosť voľby medzi dvoma frekvenciami ultrazvuku a ponúka 4 pracovné režimy. Dosah ultrazvuku sa pohybuje od 5 do 7 metrov. Odpudzovač je možné kedykoľvek vypnúť a je vybavený LED diódou, ktorá upozorňuje na blížiace sa vybitie batérie.

Ultrazvukový odpudzovač psov Bentech Z50 je praktická pomôcka na odohnanie psov v dosahu až 5 - 7 metrov.

Zvuk ultrazvuku je pre ľudské uši takmer nepočuteľný, ale pre psy je nepríjemný.

Toto praktické a malé zariadenie je dobíjacie a v pohotovostnom režime vydrží až 6 mesiacov.

Ponúka štyri režimy činnosti: zvuk, ultrazvuk a svetlo s ultrazvukom a svietidlo.

Toto zariadenie má možnosť voľby medzi 2 frekvenciami ultrazvuku: pevnou hodnotou 25 KHz alebo nepravidelnou frekvenciou v rozmedzí 25 - 30 KHz. Prepínanie medzi týmito frekvenciami je jednoduché a je možné vykonať jednoducho pomocou tlačidla.

Zariadenie disponuje bezpečnostnou poistkou, čo znamená, že sa ultrazvuk automaticky vypne po 8 sekundách. Na opätovné spustenie stačí jednoducho stlačiť a podržať tlačidlo pre ultrazvuk. Okrem toho je možné zariadenie úplne vypnúť a nosiť ho vo vrecku bez obáv z nežiaducej aktivácie.
Dôležité upozornenie: Používanie ultrazvuku nie je doporučené v prípade, že pes alebo mačka trpia sluchovými problémami.

Rozmery: 13 x 5,6 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Pasce, odpudzovače, plašiče, pachové ohradníky
Hmotnosť: 0.3 kg