Obranný sprej proti medveďom TETRAO Bear Spray 150 ml

42,90 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.6.2024

Bear Spray je obranný sprej proti medveďovi pri jeho útoku.

Sprej má obsah 150 ml a predáva sa bez púzdra (púzdro si je možné dokúpiť).

Detailné informácie

Podrobný popis

Predaj je povolený osobám nad 18 rokov.

Obranný sprej proti medveďom je vyrábaný z prírodných produktov a používa sa v medziach nutnej obrany alebo krajnej núdze, kedy  okamžite paralyzuje útočníka - človeka alebo zviera. CR spreje sú vhodné aj pre použitie proti útočiacim zvieratám (medveď, pes, diviak). Sprej proti medveďom je reálne vyskúšaný a overený v praxi. Vysoký tlak v nádobe spreja zaisťuje rýchlosť látky až 114 km/h čo zabezpečí že ho môžete použiť aj v proti vetre. 
 

Sprej je vhodný aj pre turistov a cyklistov.

Výhody produktu

  • Dostrek až 10 metrov a široký rozptyl
  • Účinok je okamžitý - spôsobí slzenie očí, podráždenie slizníc, dočasné oslepnutie (do 5 minút), štipľavú bolesť okolo úst
  • Najsilnnejšia látka na trhu - útočník nie je schopný 5 minút po zasiahnutí akéhokoľvek zásahu
  • Najúčinejšia obrana proti medveďom
  • Overené v praxi
  • Vybavený poistkou
  • Možnosť viacnásobného použitia

Účinné látky: synergická zmes fyziologicky najúčinnejších zneschopňujúcich dráždivých látok s kombinovanými účinkami označovanými ako CS, CN, OC, CR.

CS (orthochlórbenzalmalotrinil) - spôsobuje sčervenanie a bolesť očí spolu s rozostretým videním.

CP (8-Methyl-N-vanillyl-trans-6-nonenamide- Capsaicin) - spôsobuje silné dráždenie až pálenie očí a mierny až ťažký zápal spojiviek. Taktiež spôsobuje pálenie v nose a na sliznici dýchacích ciest a na hrudi spôsobuje pocit zovretia až dusenia.

OC (Oleoresin Capsicum) - je prírodným netoxickým výťažkom kajenského korenia – čili papričiek, ktorý má po zasiahnutí takmer okamžitý zastavovací účinok a spôsobuje silné slzenie očí, silné pálenie v oblasti dýchacích ciest, dráždivý kašeľ, pocit dusenia, a aj pálenie zasiahnutej pokožky. Okamžité zastavovacie účinky zneškodnia aj zvieratá so zvýšeným prahom citlivosti na bolesť. Zastavovacie účinky trvajú dlhšie ako 20 minút a tým poskytnú potrebný čas na útek pred zvieraťom.

CR (Dibenzo-Oxazepin) - zastavovací účinok je takmer okamžitý (trvá asi 2sek.) a účinnosť trvá min. 15 až 30 minút. Po zasiahnutí látkou postihnutý trpí pálivou bolesťou v oblasti dýchacích ciest, hlavy a očí.

Dosah: do 10 m
Rozmery: 20 x 4,5 cm 
Objem: 150 ml

Obsah balenia:
Obranný sprej proti medveďom - Bear spray CR 150ml s poistkou

 

Dodatočné parametre

Kategória: Obranné spreje
Hmotnosť: 0.5 kg

Obranný sprej proti medveďom