Obranný sprej Anti-Dog

Značka: Tetrao
9,90 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

Obranný sprej na obranu proti psom a zvieratám, ktorý okamžite paralyzuje útočníka.

Predaj od 18 rokov!

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi účinný obranný sprej proti agresívnym zvieratám s najúčinnejšou látkou dostupnou na našom trhu. Extrémne silný účinok zaručuje syntetická látka CR. 0,1%-ný roztok tejto látky má rovnaký účinok ako ako 30%-ný roztok kapsaicínu. Látka CR sa radí medzi najsilnejšie látky na trhu. Pred dospelým človekom sa bez problémov ubránite už po 2 sekundách po aplikácií. Človeka to doslova na určitý čas odrovná, a vy tak máte dostatok času na útek.

Je vytvorený hlavne pre ženy, seniorov, človeka, ktorý nemá sebaobranný výcvik a podobne. Dostrek je 0,8 - 2,5 metra, sprej má široký rozptyl. Dokáže vyvolať okamžitý účinok takže útočníka to môže zdržať na niekoľko minút. Výhodou je jeho účinnosť, rozptyl a agresivita. Okamžitý účinok zaručí, že útočník nemá šancu najbližších 5 minút akéhokoľvek zásahu. Spôsobí slzenie očí, podráždenie slizníc, dočasné oslepnutie (do 5 minút), štipľavú bolesť okolo úst. Preto sa spreje považujú za najlepšiu sebaobranu.

Parametre produktu: 

Balenie: 50ml s poistkou
Dosah: do 7m

Predaj je povolený osobám nad 18 rokov.


Používajte len v nutnej sebaobrane z minimálnej vzdialenosti 1 m. Nestriekajte proti vetru. Sprej sa nesmie používať proti osobám mladším ako 15 rokov, tehotným ženám a osobám vo vysokom veku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Obranné spreje
Hmotnosť: 0.1 kg