Klobúk včelársky náhradný ku blúzam optima, classic, premium

16,50 € 17,50 € 15,90 € od 15,90 €
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
30.7.2024 30.7.2024 30.7.2024 Zvoľte variant

Náhradný klobúk do včelárskej blúzy Lyson v troch variantach - Optima, Classic a Premium.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klobúky sa líšia všitým zipsom, materiálom, farebným odtieňom a spracovaním, ktoré je prispôsobené modelu včelárskej blúzy.

Náhradný klobúk do včelárskej košele a kombinézy PREMIUM sa upevňuje na kombinézu alebo košeľu PREMIUM pomocou zipsu. Z prednej strany je sieťka, pričom zátylok je chránený tkaninou. Sieťovina chrániaca tvár má dvojité podšitie. Klobúk sa vyznačuje dobrou viditeľnosťou cez sieťovinu. Priemer krempou je 40 cm. Klobúk má univerzálnu veľkosť.

Náhradný klobúk do včelárskej košele a kombinézy CLASSIC sa upevňuje na kombinézu alebo košeľu CLASSIC pomocou zipsu. Z prednej strany je sieťka, pričom zátylok je chránený tkaninou. Sieťovina chrániaca tvár má dvojité podšitie. Klobúk sa vyznačuje dobrou viditeľnosťou cez sieťovinu. Priemer krempou je 40 cm. Klobúk má univerzálnu veľkosť.

Náhradný klobúk do včelárskej košele a kombinézy OPTIMA sa upevňuje na kombinézu alebo košeľu OPTIMA pomocou zipsu. Z prednej strany je sieťka, pričom zátylok je chránený tkaninou. Sieťovina chrániaca tvár má dvojité podšitie. Klobúk sa vyznačuje dobrou viditeľnosťou cez sieťovinu. Priemer krempou je 40 cm. Klobúk má univerzálnu veľkosť.