• 1 z 3
 

Klobúk včelársky náhradný ku blúzam optima, classic, premium

 

Náhradný klobúk do včelárskej blúzy Lyson v troch variantach - Optima, Classic a Premium.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom
Variant
Môžeme doručiť do
6.3.2024 6.3.2024 6.3.2024
16,50 € 17,50 € 15,90 € od 15,90 €
   
Kategória Klobúky
 

Klobúky sa líšia všitým zipsom, materiálom, farebným odtieňom a spracovaním, ktoré je prispôsobené modelu včelárskej blúzy.

Náhradný klobúk do včelárskej košele a kombinézy PREMIUM sa upevňuje na kombinézu alebo košeľu PREMIUM pomocou zipsu. Z prednej strany je sieťka, pričom zátylok je chránený tkaninou. Sieťovina chrániaca tvár má dvojité podšitie. Klobúk sa vyznačuje dobrou viditeľnosťou cez sieťovinu. Priemer krempou je 40 cm. Klobúk má univerzálnu veľkosť.

Náhradný klobúk do včelárskej košele a kombinézy CLASSIC sa upevňuje na kombinézu alebo košeľu CLASSIC pomocou zipsu. Z prednej strany je sieťka, pričom zátylok je chránený tkaninou. Sieťovina chrániaca tvár má dvojité podšitie. Klobúk sa vyznačuje dobrou viditeľnosťou cez sieťovinu. Priemer krempou je 40 cm. Klobúk má univerzálnu veľkosť.

Náhradný klobúk do včelárskej košele a kombinézy OPTIMA sa upevňuje na kombinézu alebo košeľu OPTIMA pomocou zipsu. Z prednej strany je sieťka, pričom zátylok je chránený tkaninou. Sieťovina chrániaca tvár má dvojité podšitie. Klobúk sa vyznačuje dobrou viditeľnosťou cez sieťovinu. Priemer krempou je 40 cm. Klobúk má univerzálnu veľkosť.