Fotopasca TETRAO Spromise S328

Značka: Spromise
299 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Špičková fotopasca nabitá novými technológiami, ktorá udáva novú látku výkonnsti. Fotopasca Spromise S328 je pokračovaním úspešného modelu Spromise S128. Model tejto vynovenej poľovníckej kamery ponúka takmer dvojnásobnú výdrž batérií, bleskurýchlu spúšť a to iba 0,6 sekúndy. Rýchla spúšť pomáha "zmraziť" fotografie, ktoré budú ostré a fotopasci tak neunikne žiadny dôležitý moment. Pokrok nastal aj v prípade pohybového snímača, ktorý zachytáva pohyb až na 25 metrov. Do pozornosti treba dať aj výkonný prísvit, vďaka ktorému budú vaše fotografie detailne aj v noci.

Vďaka menu v slovenskom jazyku už pre Vás nebude vôbec žiadnym problémom nastavenie fotopasce. Videá dokonca až v HD rozlíšení 1080p a so zvukom Vám poskytnú ten najvyšší možný level záznamu diania na pozorovanom mieste. Fotografie snímané prostredníctvom 30 Mpx snímacieho čipu majú reálne rozlíšenie 30 Mpx. Neunikne Vám ani ten najmenší detail vo dne a ani v noci. Fotografie a videá sa ukladajú na SDHC kartu (až do veľkosti 32GB), takže si ich môžete pohodlne pozrieť priamo v teréne vo fotopasci na farebnom veľkom 2" displeji.

SPROMISE S328 je priam ideálnym pomocníkom na stráženie Vášho majetku a zároveň na nebadateľné pozorovanie zveri. To všetko vďaka 44 diódam, ktoré zabezpečia naozaj kvalitný a výkonný absolútne neviditeľný prísvit s vlnovou dĺžkou 940 nm. Taktiež umožňujú dosvit až do diaľky 25 metrov. Neviditeľnosť fotopasce je znásobená aj dokonale reálnou kamuflážou. Žiadny zlodej ani zviera tak nemajú šancu zbadať, že sú monitorovaní. Fotopasca Vás dokáže kedykoľvek a kdekoľvek informovať prostredníctvom MMS alebo e-mailu. Pošle Vám foto vždy, keď nejaké nasníma. Ste tak plne informovaný o pohybe na danom mieste. Vďaka najvýkonnejšej anténe na trhu má signál aj tam, kde napr. mobil už nie. Pre ešte lepšie zabezpečenie fotopasce odporúčame zakúpiť ochranný kovový box, ktorý je vyrobený presne daný typ fotopasce. Fotopascu odporúčame upevniť oceľovým zámkom, ktorý vám ešte viac zabezpečí vašu fotopascu. 

Obsah balenia:

  • 1x Fotopasca Spromise S328
  • 1x USB kábel
  • 1x Popruh pre upevnenie fotopasce
  • 1x Návod v slovenskom jazyku

 

Aplikáciu, prostredníctvom ktorej si svoju fotopascu SPROMISE S328 pohodlne nastavíte vo Vašom počítači, si môžete stiahnuť TU. (v počítači si nastavíte všetky nastavenia a výsledný súbor len skopírujete na SD kartu, ktorú používate vo fotopasci, nastavenie je jednoduché a rýchle.)

Aplikácia, vďaka ktorej dokážete ovládať a nastavovať svoju fotopascu SPROMISE S328 komfortne zo svojho smartfónu si môžete stiahnuť TU.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotopasce
Hmotnosť: 2 kg
Prísvit:: absolútne neviditeľný - 940 nm
Dosvit:: až do 25 m
Rozlíšenie fotografie:: 12 / 30 Mpx
Snímková frekvencia videa (fps):: až 30 obrázkov / sek
Rozlíšenie videa:: QVGA (320x240), WVGA (800x480), HD (720p), HD (1080p)
Dĺžka videa:: 1 - 30 sek
Nahrávanie zvuku:: Áno
Rýchlosť spúšte:: do 0,6 sek
Interval spúšte:: 0 sek - 60 min
Citlivosť senzora:: Nízka / Normálna / Vysoká
Šírka záberu:: 52°
Sériové snímanie:: Áno (1 - 10 fotografie)
Časozberná funkcia:: Áno (30 sek - 8 hodín)
MMS/4G modul:: Áno
Dvojcestná komunikácia:: Áno (aplikácia / SMS kódy)
Podpora mobilných operátorov:: Orange, Telekom, O2, prednastavenie v menu
Časovač fotenia:: Áno, možnosť nastavenia 2 časov
Vstavaný displej:: Áno, farebný LCD 2"
Jazyk menu:: slovenský
Údaje zobrazené na fotografii:: Dátum, čas, teplota, stav báterií
Podpora SDHC kariet:: Až do 32 GB
Napájanie:: 4x AA, 8x AA alebo 12x AA (odporúčame pre extra výdrž), možnosť použitia aj dobíjateľných akumulátorov typu NiMH / 6V externý zdroj
Závit na tripod:: Áno
USB výstup:: Áno
Hmotnosť:: 350 g
Rozmery:: 152 x 127 x 89 mm
Prevádzková teplota:: -20°C - +60°C