Automatický dávkovač krmiva Bentech A186

Značka: Bentech
72 €
Na dotaz
Môžeme doručiť do:
7.8.2024

Bentech A186 je automatický dávkovač krmiva je mačky a psov s veľkou kapacitou až 6 litrov krmiva, vďaka ktorému si môžete byť istý, že váš domáci miláčik bude pravidelne kŕmený aj počas vašej neprítomnosti. Stačí naplniť zásobník na krmivo a nastaviť požadovaný čas kŕmenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dávkovač Bentech A186 umožňuje jednoduché ovládanie pomocou intuitívnych tlačidiel, takže môžete ľahko nastaviť optimálne množstvo krmiva podľa potrieb vášho domáceho maznáčika. Tento dávkovač krmiva umožňuje nastaviť až 4 časy kŕmenia s presným načasovaním a veľkosťou dávky.

Čistenie dávkovača je veľmi jednoduché, pretože zariadenie možno ľahko rozobrať. Stačí ho rozobrať a vyčistiť jednotlivé časti, čo vám ušetrí čas a uľahčí údržbu.

Dávkovač Bentech A186 má ďalšiu praktickú funkciu - možnosť privolať vášho domáceho miláčika melódiou alebo nahratým zvukom na 10 sekúnd. Táto funkcia je užitočná, ak chcete svojmu domácemu miláčikovi signalizovať prítomnosť krmiva alebo upútať jeho pozornosť a privolať ho k dávkovaču.

Dávkovač možno nastaviť na 2 veľkosti porcií - malá porcia 5-195 g a veľká porcia 12-450 g. Napájanie je prostredníctvom kábla USB alebo batérie typu D (nie je súčasťou balenia).

Materiál: PVC

Rozmery: 41 x 24,5 x 23,5 mm

Rozmer granúl: 2-14 mm

Napájanie: cez USB kábel alebo batérie

Objem: 6 l

 

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky pre psov
Hmotnosť: 1 kg